FACT-X 125 EURO5

2 349,00 €
S DPH

Keeway Fakt X 125

Inovatívny športový skúter - dostupný u predajcov v 3/2023

Tento nový skúter s objemom 125 cm3 sa môže pochváliť kreatívnymi funkciami a má špeciálny faktor X. Keeway Fact X 125 dosahuje dokonalú rovnováhu medzi kompaktnými rozmermi, automatickou prevodovkou a pútavými farbami, takže s týmto skútrom budete určite vidieť.

Keeway Fact X 125 zaujme zábavným a inovatívnym dizajnom, ktorý dopĺňa esteticky lakovaná karoséria a ucelená silueta. Robustná konštrukcia odolá každodennému používaniu, zatiaľ čo motor si zachováva svižný pocit z jazdy.

Srdcom modelu Keeway Fact X je jeho štvorventilový motor s objemom 124,6 cm3 a automatickou prevodovkou, ktorý zabezpečuje plynulejšiu a príjemnejšiu jazdu. Vďaka automatickej prevodovke CVT je jazda jednoduchá aj v mestskej premávke a systém pohonu s klinovým remeňom je chránený pred poveternostnými vplyvmi, aby nevyžadoval údržbu. Keeway Fact X môže dosiahnuť maximálnu rýchlosť 95 km/h vďaka štvortaktnému motoru, ktorý využíva systém núteného chladenia vzduchom na maximalizáciu výkonu a produkuje až 7,35 kW pri 8500 ot/min. Jazdec môže skúter naštartovať pomocou tlačidla v kokpite alebo pomocou klasického štartovania.

Široké cestné pneumatiky s rozmermi 120/70-12 poskytujú mimoriadnu trakciu na suchu aj na mokrom povrchu. Teleskopická predná vidlica sa môže pochváliť 70 mm zdvihom a modernizovaný mono tlmič vzadu má 60 mm tlmenie. Vysoko umiestnené zrkadlá a vzpriamená poloha sedadla podporujú pohodlnú jazdu. Rozložené dvojité sedadlo poskytuje dostatok priestoru pre vodiča aj spolujazdca, ktorí sa môžu chytiť estetických strieborných bočných rukovätí. K dispozícii je priestranný priestor na nohy a háčik pre väčšiu užitočnosť, ako aj malá priehradka pod riadidlami na odkladanie nevyhnutných vecí.

Panel LCD zobrazuje všetky dôležité jazdné štatistiky na prvý pohľad a dodáva kokpitu futuristický nádych. Asymetrický svetlomet je navrhnutý tak, aby poskytoval vysokú úroveň viditeľnosti a zároveň aby jasné LED diódy nesvietili do očí protiidúcich motoristov. Zadné svetlo odráža okolitú karosériu a elegantne sa začleňuje do zadnej časti tesne nad smerovkami.

Homologizácia EURO5

Viac info tu

Tabuľka dát

Objem
do 125 ccm