Sixties 125 EURO5

2 699,00 €
S DPH

Keeway Sixties 125

Spoločnosť Keeway predstavuje úplne nový model Keeway Sixties 125, skúter s retro štýlom, ktorý stavia štýl do popredia.

Skúter je vhodný pre vodičské oprávnenie skupiny A1 a B.

Kompaktnú siluetu zdobia dizajnové prvky, ako sú jemné ozdoby blatníkov, detailná predná mriežka s integrovanými smerovými svetlami, predĺžená zadná časť karosérie a zadné nášľapy, ktoré sa pri nepoužívaní zasúvajú do karosérie. Šikmý zadný nosič batožiny sa pomaly vysúva a stáva sa madlom pre spolujazdca - elegancia a štýl je to, čo charakterizuje tento skúter.

Hoci vzhľad pripomína 60. roky minulého storočia, Keeway Sixties 125i sa vyznačuje najmodernejším komfortom.

Medzi riadidlami sa nachádza full-LED svetlomet, zatiaľ čo LED brzdové a smerové svetlá dokonale splývajú s karosériou skútra.

Multifunkčný kľúčový mechanizmus sprístupňuje elektronický štartér, úložný priestor pod sedadlom a zámok riadenia.

Pod retro-štýlovou karosériou sa skrýva jemné pradivo moderného pohonného ústrojenstva v podobe vzduchom chladeného štvortaktného motora s objemom 125 cm3.

Neobvyklé pre kompaktné skútre sú samostatné sedadlá pre jazdca a spolujazdca, takže nedochádza ku kompromisom medzi štýlom a pohodlím.

Karosériu, kolesá, sedlo, interiér nájdete v dokonalých kombináciách podľa vašej osobnosti: decentná matná čierna, biela a červená dvojfarebná alebo trojfarebná modrá a biela s hnedými sedadlami.

Homologizácia EURO5

Viac info tu

Tabuľka dát

Objem
do 125 ccm