Naši PartneriTOPlist

BLADE 1000i LTX EPS 4x4

Špičkový TGB Blade 1000i teraz prichádza s novým vysoko atraktívnym dizajnom a vylepšenou technikou. Nová generácia štvorkolky roka 2019 v SR (v hlasovaní verejnosti) prešla výraznou zmenou. 

Podrobnosti


9 899,00 € s DPH

Availability: Momentálne nie je na sklade.

Nový sebavedomý dizajn priťahuje veľmi vydarenou maskou chladiča a originálnymi Full-LED matrixovým svetlomety, ďalšie podstatné zmeny nájdete pod kapotou. Zásadný inovácií prešla napríklad automatická prevodovka, ktorý má teraz úplne novú zosilnenú konštrukciu s japonskými komponentmi; v dennom živote oceníte tiež kompletne odnímateľnou prednú mriežku, ktorá uľahčuje čistenie chladiča.

 

A samozrejme nechýba nič z toho, vďaka čomu sa TGB Blade 1000i stal tak obľúbenou štvorkolkou: silný a spoľahlivý dvojvalcový V-motor, ľahká ovládateľnosť, pohon 2x4 / 4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi, třírežimový posilňovač riadenia EPS, predĺžený podvozok s dostatkom miesta pre dvoch jazdca a výbornými vlastnosťami v prudkých stúpaniach, vo výbave nechýba silný navijak, atraktívny 14 "alu disky, ťažné zariadenie, Full-LED osvetlenie alebo kvalitné nitrogenové tlmiče EVO s progresívne vinutými pružinami.

Silný motor V-Twin 1000 EFI

Dvojvalcový V-motor je jedným z vôbec najväčších motorov sveta štvorkoliek. Vďaka svojmu obrovskému výkonu a vysokému krútiacemu momentu dáva štvorkolke vynikajúcu dynamiku a mohutnú ťažnú silu. Moderné elektronické vstrekovanie paliva zaručuje spoľahlivé štarty, čisté spaľovanie a nízku spotrebu nezávisle na nadmorskej výške. Úplne nová je automatická prevodovka so zosilnenou konštrukciou, japonskými komponenty a minimálnymi nárokmi na údržbu, ktorá je navyše opatrená aj vysoko účinnou motorovou brzdou.

Vylepšený podvozok zlepšený predný nájazdový uhol a vyššiu svetlú výšku vzadu. A-ramená sú teraz novo zavesená v puzdrách zo špeciálneho materiálu od firmy Dupont, ktorý zaisťuje presnejšie vedenie, ľahšie riadenie, lepšiu stabilitu a vysokú životnosť. Moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies dáva štvorkolke vynikajúcu priestupnosť ťažkým terénom a presviedča aj vo vysokých rýchlostiach. Dlhý rázvor poskytuje dostatok miesta vodičovi aj spolujazdcovi a dáva štvorkolke zvýšenú stabilitu pri jazde v prudkých kopcoch.

Elektrický posilňovač riadenia zmenšuje silu potrebnú na riadenie - ani dlhá jazda alebo celodenný práca vás preto neunaví. Posilňovač zlepšuje i ovládateľnosť štvorkolky a navyše pôsobí aj ako tlmič úderov do riadidiel, keď napríklad predné koleso narazí na kameň, dieru alebo skrytý peň. Náraz vám preto nevyrazí riadidlá z ruky - väčšinu energie pohltí posilňovač. Posilňovač riadenia variabilné účinok a tri voliteľné režimy.

Systém pohonu 4x4 s dvoma nezávisle ovládateľnými diferenciály prináša vysokú variabilitu pohonu a výbornú terénne priestupnosť. V najťažšom teréne oceníte rýchlo pracujúce elektrické uzávierky oboch diferenciálov a elektrické pripájanie pohonu predných kolies 2x4 / 4x4, vďaka ktorému sa Blade 1000i príjemne riadi v zákrutách a umožňuje zvoliť najlepší konfiguráciu pohonu pre každý terén a každú situáciu. Výsledkom je dokonalá trakcia, vynikajúca priechodnosť ťažkým terénom, kultivovaná pokojná jazda a ľahké riadenie.

Výkonné brzdy rovnako dôležité ako výkon motora. Účinný čtyřkotoučový hydraulický brzdový systém s vŕtanými kotúčmi veľkého priemeru a pancierovými brzdovými hadičkami vám dodá dôveru pri posúvaní vašich jazdeckých schopností alebo pri jazde s ťažkým nákladom.

Pýchou TGB Blade 1000i LTX sú úplne nové vysoko svietivé Full-LED matrixu, svetlomety, ktoré spoločne s maskou chladiča dominujú celému strojmi. Vo svetlometoch sú elegantne zabudované predné LED blikače a svetlá pre denné svietenie. Tiež všetky ďalšie osvetlenie vrátane brzdových svetiel a zadných smeroviek je osadené inovatívne LED technológiou, ktorá ponúka vynikajúci svetelný výkon pri nízkom odbere elektrickej energie šetriaci batériu.

Multifunkčný LCD displej poskytuje všetky dôležité údaje ako digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá denné prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovo prejdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubný hodiny, zobrazovanie diagnostických a poruchových kódov a všetky potrebné kontrolky.

TGB Blade 1000i LTX ponúka v základe mimoriadne bohatú výbavu. Blade 1000i LT EPS je plne vybavený najmodernejším systémom pohonu s dvomi diferenciálmi s elektrickými uzávierkami a elektricky prepínateľným pohonom 2x4 / 4x4, k ďalšej výbave patrí elektrický posilňovač riadenia, elegantný 14 "hliníkové disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rúk a páčok, robustný predný ochranný rám, moderné kompozitné nosiče batožiny vpredu aj vzadu, pohodlné sedadlo spolujazdca s opierkou chrbta, opierky nôh pre spolujazdca, moderné Full-LED osvetlenie, 12V zásuvka, ťažné zariadenie a elektrický navijak s vysokou ťažnou silou 3000 lbs.