X-Light 125 CBS EURO5

2 499,00 €
S DPH

KLASICKÝ VZHĽAD, MODERNÝ VÝKON

Úplne nový Cafe Racer - klasický vzhľad, moderný výkon.

Spoločnosť Keeway rozširuje svoj pôsobivý rad motocyklov o úplne nový model! Model X-Light 125 je štýlový café racer. Klasická estetika sa snúbi s modernou spoľahlivosťou, takže jazdci si môžu vychutnať bezproblémovú jazdu. Motor s objemom 125 cm3 je skvelý na každodenné používanie v meste a je ideálny pre jazdcov, ktorí s motocyklami začínajú, alebo pre tých, ktorí chcú jednoduchý, odolný a štýlový motocykel s retro dizajnom.

Keeway X-Light 125 je vybavený štvortaktným, 2-ventilovým, vzduchom chladeným motorom s objemom 125 cm3 so vstrekovaním paliva, ktorý dosahuje výkon 11 koní.
mechanický a krútiaci moment 9,7 Nm, čo vám umožní rýchle a pohodlné cestovanie.  Palivová nádrž pojme 16 litrov benzínu, čo spolu s nízkou spotrebou paliva zaručuje naozaj dlhý dojazd.

Model X-Light 125 evokuje klasický dizajn motocykla a zároveň mu dodáva moderný nádych. Klasický bočný kryt v tvare diamantu elegantne uzatvára vnútorné komponenty. Výfuk je umiestnený nízko ako na tradičnom café raceri a veľký svetlomet dodáva motocyklu vintage vzhľad.

Klasicky vyzerajú aj tradičné lúčové kolesá a pohodlné dvojité sedlo pre vás a vášho spolujazdca. Tento motocykel poskytuje uvoľnenú, vzpriamenú jazdeckú polohu vďaka dobre umiestneným stupačkám a vysokým riadidlám.

Predné cestné pneumatiky 100/90-18 a zadné pneumatiky 120/80-17 majú hlboké drážky, ktoré odvádzajú vodu a blato za mokra. Brzdové kotúče s veľkým priemerom poskytujú spoľahlivú brzdnú silu.  Na výmole , predná teleskopická vidlica má zdvih 70 mm a zadný tlmič s olejovým tlmením má tlmenie 57 mm.

Digitálny rýchlomer je umiestnený priamo pred volantom a prehľadne zobrazuje všetky dôležité jazdné parametre. Tento klasický café racer, prepracovaný pre 21. storočie, určite zaujme veteránov aj začínajúcich jazdcov.

Homologizácia EURO5

Viac info tu