RK-V 125 C EURO5

3 699,00 €
S DPH

Moderný cruiser s dušou minulosti - najlepší cruiser s objemom 125 cm3 na trhu

Niektoré veci nikdy nezostarnú tak, ako zvuk a pocit z motora V-twin.

Úplne nový cruiser Keeway RK-V125 C s V-twinom predstavuje revolúciu pre novú éru.

Keeway RK-V125 C zachováva všetko, čo je na cruiseroch dobré, a aktualizuje to o najnovšie komponenty navrhnuté tak, aby vyhovovali dnešným jazdcom.

Srdcom modelu Keeway RK-V125 C je nový motor V-twin s objemom 125 cm3, ktorý je úplne moderný, so 6 ventilmi, kvapalinovým chladením a elektronickým vstrekovaním paliva.

Motor dosahuje maximálny výkon 10,2 kW a krútiaci moment 14,4 N/m, čo je viac než dosť na pohon motocykla s hmotnosťou 164 kg.

Neobvyklé pre motocykle tejto veľkosti je použitie predných vidlíc - upside /down v kombinácii s prednými a zadnými kotúčovými brzdami.

Na doplnenie nízkej a širokej stavby je motocykel vybavený v tejto kategórii mimoriadne širokými pneumatikami - 120/80-17 vpredu a 140/70-17 vzadu.

Nízko umiestnený výfuk 2 v 1 poskytuje jasný výhľad na dokonale spracovanú skriňu motora a zároveň vydáva charakteristický duniaci zvuk, ktorý dokážu vydávať len motory V-twin.

Pozadu nezostáva ani elektronika modelu Keeway RK-V125 C, ktorá je takisto úplne moderná, a to tak z hľadiska dizajnu, ako aj výkonu.

Štíhly okrúhly svetlomet premieta logo Keeway na DRL (denné svetlá) a v kombinácii s LED tlmenými a diaľkovými svetlami vytvára 3D efekt.

Podobne kruhový je aj prístrojový panel, digitálny biely displej na čiernom pozadí, ktorý je zvýraznený radiálnym rýchlomerom okolo tachometra.

Dominantou je široká benzínová nádrž v monochromatickej červenej alebo čiernej farbe.

Palivová nádrž pojme neuveriteľných 19 litrov paliva a poskytuje modelu Keeway RK-V125 C najlepší dojazd vo svojej triede na jedno natankovanie, čo je ideálne pre vaše nekonečné výlety. A keď ste v meste, ľahko nájdete pohodlie vďaka nízkej výške sedadla 690 mm.

Homologizácia EURO5

Viac info tu