• Novinka

GOES Copper

3 090,00 €
S DPH

Najnovší model značky GOES pre začiatočníkov.

Coppera druhej generácie poháňa vpred jednoválcový motor s obsahom 176 ccm a výkonom necelých 12 koňských síl. Nejde tak o žrúta benzínu, ani pretekársky stroj. Je to pohodová mašina s karburátorom, na ktorej sa odvezie dospelák alebo jeho násť-ročné deti. Pokiaľ hľadáte štvorkolku na ryby, huby, odvoz sena, alebo len tak okolo domu, je tento jednoduchý stroj ideálnym vstupom do sveta štvorkoliek.

Pretože je Copper 2.0 ideálny hlavne pre nováčikov, nenájdete v ňom žiadne extra elektronické a technické vychytávky, ako je navigácia alebo posilňovač riadenia. To ale neznamená , že je zlý. Nakoľko v jednoduchosti je krása, namiesto  elektronického vstrekovania je tu starý dobrý karburátor, reťazový pohon, alebo aj malý zato prehľadný displej, ktorý nám dáva základné informácie a to: rýchlosť, stav paliva, teplotu motora a odjazdené kilometre. Viac  nie je potrebné a Vy sa môžete kochať krajinou.

Copper nie je len pre mladých, ktorí sa chcú naučiť jazdiť po lúkach, za domom, alebo si pošantiť v lese. Má totiž  EU homologizáciu T3b, čo znamená , že sa dá bez problémov prihlásiť a využívať ju na cestných komunikáciách.  Ak potrebujete prejsť s Copperom cestu, alebo ísť do mesta, či na menší nákup, stačí byť majiteľom vodičského preukazu skupiny B.

Hmotnosť: 195 kg

Rozmery (DxŠxV): 1775x1030x1060 mm

Tabuľka dát

Objem
Do 200 ccm
Chladenie
Vzduchom
Brzdy
Kotúčová/Kotúčová