Blueshark R80 Lite

3 499,00 €
S DPH

Obľúbený elektrický skúter Keeway Blueshark R80 Lite. Tento model má mnoho rovnakých funkcií ako štandardný model R80 a vďaka nižšej výbave a prijateľnej cene je vhodnou voľbou pre motoristov s obmedzeným rozpočtom.

Model R80 Lite je vybavený výkonným 3000W elektromotorom a dvoma batériami, ktoré sa úhľadne zmestia pod dvojité sedadlo. Motor má maximálny výkon 4400 W a dokáže dosiahnuť maximálnu rýchlosť 80 km/h, čo je rovnaká rýchlosť ako pri štandardnom modeli R80. Krútiaci moment je dostatočný na zdolávanie strmých ulíc a motor je dimenzovaný na zmeny prevýšenia až do 28°.

Charakteristickým znakom radu Blueshark R sú dve 30Ah batérie, ktoré umožňujú maximálnu flexibilitu v závislosti od toho, aký dojazd potrebujete. Kolobežka môže jazdiť na jednu batériu, pričom druhú môžete mať plne nabitú pre prípad, že ju budete chcieť neskôr v premávke vymeniť, alebo si používatelia môžu nainštalovať obe batérie, aby mohli jazdiť rýchlejšie a predĺžiť dojazd až na 120 km. Spoľahlivé lítium-iónové batérie posielajú energiu aj do praktického portu USB umiestneného v prednej časti priestoru pre nohy.

Funkčné prvky prinášajú tomuto skútru vysokú úžitkovú hodnotu , vrátane úložného priestoru pod sedadlom a bezkľúčového štartovania a zamykania. Jazdci môžu zapnúť zapaľovanie prostredníctvom svojho smartfónu pomocou aplikácie Blueshark, aby sa prispôsobili svojmu životnému štýlu na cestách. K dispozícii je aj funkcia alarmu proti krádeži, ktorá zabezpečí bezpečnosť kolobežky.

Štýloví motoristi si užívajú elegantný vzhľad dosiahnutý hladkou karosériou a kreatívnymi riešeniami osvetlenia. Centrálny svetlomet je v jednej rovine s prednou časťou a spolu so zadným svetlom má dizajn žraločej plutvy, ktorý kopíruje logo názvu modelu - tento praktický a estetický prvok ukazuje pozornosť venovanú detailom na strojoch Keeway. Mimoriadne široký prístrojový panel prehľadne zobrazuje všetky najdôležitejšie jazdné ukazovatele a všetky užívateľsky prívetivé ovládacie prvky sú na dosah ruky na riadidlách.

Tento cenovo výhodný model je dostupný v čiernej a bielej farbe prostredníctvom oficiálnej siete predajcov Keeway.

Viac info tu