Blueshark H1

2 899,00 €
S DPH

Keeway Blueshark R80 Tech

Inteligentný dizajn a Hi-tech aplikácie

Úplne nová elektrická kolobežka Blueshark R80 od spoločnosti Keeway predstavuje najnovšie technológie. Kolobežka R80, doplnená o oceňovanú aplikáciu, inteligentný prístrojový panel a dve kamery, sa nepodobá žiadnej kolobežke, ktorú ste kedy videli. Tento model je ideálny pre mestských motoristov s vysokými nárokmi na funkčnosť a estetiku a predstavuje úplne novú generáciu.

Keeway Blueshark R80 Tech je revolučný HI tech skúter doslova nabitý funkciami:

V elegantnej siluete modelu R80 je elegantne integrovaný celý rad inteligentných funkcií, ktoré kolobežke dodávajú nevídanú užitočnosť. Rozlúčte sa s časmi, keď ste si doma zabúdali kľúče, pretože jazdci teraz môžu bezpečne odomknúť a naštartovať svoju kolobežku R80 pomocou odtlačku prsta. Vďaka prednej a zadnej monitorovacej kamere , ktoré zaznamenávajú vašu jazdu, máte väčší pokoj, pričom obraz sa v reálnom čase zobrazuje aj na digitálnom prístrojovom paneli.

Inštalovaný - Pokročilý asistenčný systém vodiča (ADAS) kombinuje kamery s dvojicou ultrazvukových senzorov, ktoré pomocou radaru detekujú prekážky za vami. Tento skúter prepracúva centrálny prístrojový panel s 10" plnofarebným HD IPS TFT displejom, na ktorom beží SharkRide OS /operačný systém/ pre interaktívne funkcie, ako je navigácia, prehrávanie hudby a videa a meranie jazdy. Aplikácia Blueshark sa pripája k vášmu smartfónu pre ešte väčšie možnosti prispôsobenia a prístup k štatistikám jazdy.

Model R80 je vybavený pôsobivým 3000W elektromotorom, ktorý je napájaný dvoma 30Ah lítium-iónovými batériami, ktoré zdvojnásobujú váš dojazd. Tento vysokorýchlostný model na dlhé vzdialenosti dosahuje maximálnu rýchlosť 80 km/h, aby ste mohli letieť ulicami a predĺžiť si jazdu za hranice mesta. Tento skúter zvládne strmé stúpanie až do 28°. Kolobežka R80 funguje len na jednu batériu alebo môže používať obe batérie a predĺžiť tak svoj dojazd až na 120 km, čím dosiahnete maximálnu flexibilitu. Jazdci môžu prepínať medzi šiestimi rôznymi režimami vrátane troch režimov normálnej jazdy, režimu asistencie pri cúvaní (s kamerami a radarom), režimu Helping Boost a režimu Turbo Racing, ktorý vyžaduje obe batérie.

Vysoký výkon sa spája s atraktívnou estetikou, ktorá sa dosiahla vďaka prepracovanej karosérii a bezproblémovej integrácii prvkov, ako je jasný predný svetlomet a červené zadné svetlo. Zadné brzdové svetlo je špeciálne navrhnuté so žraločou plutvou uprostred, čo je rozpoznateľný znak, ktorý kopíruje logo názvu modelu. Na zadnej strane prémiového dvojitého sedadla sa nachádzajú aerodynamické madlá pre spolujazdca.

Blueshark R80, ktorý je dostupný v čiernej a bielej farbe prostredníctvom siete oficiálnych predajcov spoločnosti Keeway.

Viac info tu