Naši PartneriTOPlist

Linhai UTV 550 T-BOSS EFi EPS

Kompletne prepracovaný moderný pekný dizajn, športový strih, zliatinové kolesá, robustný podvozok s nezávislým zavesením kolies, pohon 4x4, vynikajúce jazdné vlastnosti, spoľahlivý motor EFI a poctivý prístup k práci, to je úžitkové terénne nákladné Linhai UTV 550i T-BOSS 4x4.

Podrobnosti


8 339,00 € s DPH

Warning: Last items in stock!

Vďaka plne automatickej prevodovke, ergonomickému interiéru a elektrickému posilňovaču riadenia je práca s ním jednoduchá a príjemná. Vynikajúca stabilita, výborná priestupnosť terénom, rozmerná sklopná korba a nízke prevádzkové náklady robia z UTV 550i T-BOSS ideálneho všestranného pomocníka pre práce v lese, na stavbe, v parkoch, záhradníctvach, športových areáloch, pre zásobovanie horských hotelov alebo pri odpratávaní snehu. Nechýba elektrický navijak 3000lbs s diaľkovým ovládaním, a možnosti využitia stroja môže ešte ďalej zvýšiť široké príslušenstvo z našej ponuky, napr. Postrekovač, mulčovač, radlice a ďalšie praktické doplnky.

 

Motor

Motor

Spoľahlivý a úsporný motor s objemom 493 ccm so vstrekovaním DELPHI vás presvedčí vysokým výkonom, nízkou spotrebou a nenáročnou údržbou. Výkon motora spoľahlivo prenáša robustná automatická prevodovka s motorovou brzdou, terénne redukciou a spiatočkou, od popredného kanadského výrobcu CVTech.


 

Elektrický posilovač řízení

Elektrický posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia uľahčuje riadenie a podstatne zvyšuje komfort a bezpečnosť jazdy. Vďaka posilňovaču vyžaduje konanie len minimálne námahu, a to aj v malých rýchlostiach a pri otáčaní na mieste, a ani dlhá jazda alebo celodenný práca vás neunaví. Posilňovač riadenia ale nielen upokojuje jazdu a zlepšuje ovládateľnosť, ale zároveň funguje aj ako tlmič nárazov do volantu, keď predné koleso narazí na skrytý kameň, dieru alebo peň. Posilňovač pohltí väčšinu energie a žiadny náraz vám nevyrazí volant z ruky.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies s uzávierkou predného diferenciálu zaručuje perfektný priestupnosť každým terénom. Stlačením tlačidla si môžete vybrať medzi náhonom len zadných alebo všetkých štyroch kolies, a navyše ešte môžete zaradiť pohon všetkých kolies s uzávierkou diferenciálu a tým ešte podstatne zvýšiť trakciu a ťažnú silu. Pre ťažké práce, v prudkých kopcoch a pre ťahanie ťažkých nákladov máte navyše k dispozícii silnú redukciu do pomala.
Vynikajúce jazdné vlastnosti. Široký robustný podvozok s nízkou polohou ťažiska zaisťuje výbornú stabilitu a dobrú priechodnosť ťažkým terénom. Všetky kolesá sú nezávisle zavesené a odpružené kvalitným pérovaním. Výbornú ovládateľnosť zaisťuje aj výhodné rozloženie hmotnosti a malý polomer otáčania.

 

Moderní sklopná korba

Moderná sklopná korba
Na priestrannú robustný sklápacie korbu s rozmermi 1350 x 950 x 280 cm naložíte až 200 kg nákladu. Vďaka praktickému vyklápěcímu zadnému čelu a ľahkému sklápanie pomocou dvoch plynových vzpier je zloženie každého nákladu hračkou. Pri modeli 550 T-BOSS EFi EPS je korba navyše nielen praktická, ale zároveň dopĺňa športový elegantný dizajn stroja.

Veškeré ovládání po ruce

Všetky funkcie ovládania po ruke
Volant, radiaca páka a všetky ovládacie prvky sú prehľadne a ergonomicky usporiadané. Všetko je presne tam, kde to intuitívne očakávate, ovládanie úplne prirodzene padne do ruky. To výrazne uľahčuje prácu, vašu pozornosť pri jazde nič nerozptyľuje a riadenie máte vždy pod kontrolou.

 

Výkonné brzdy

Mohutne dimenzované hydraulické brzdy s veľkým priemerom kotúčov poskytujú presvedčivú brzdnú silu. S progresívnym nástupom a vyváženým účinkom medzi prednou a zadnou nápravou brzdy skvele predvídateľné a spoľahlivo zastaví stroj s plným nákladom alebo ťažkým prívesom.


 

Multifunkční LCD displej

Multifunkčný LCD displej

Prístrojová doska s modro podsvieteným multifunkčným LCD displejom je výborne čitateľná a poskytuje všetky dôležité informácie: digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ počtu motohodín, indikátor zaradeného pohonu 2WD / 4WD, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny, digitálne palivomer, kontrolka neutrálu, diaľkových svetiel, ukazovateľov smeru, zaradenej spiatočky a kontrolka motora.

 

Bohatá výbava v ceně

Bohatá výbava v cene

Aj napriek svojej úplne bezkonkurenčnú cenu ponúka Linhai UTV 550 T-BOSS EFi EPS bohatú výbavu. v základe nechýbajú pevná plastová strecha odolná UV žiareniu, polovičná čelné plexi, masívny predný ochranný rám, bezpečnostná sieťky vo dverách, madlá pre spolujazdca, hlavové opierky, ťažné zariadenie a elektrický navijak 3000lbs s diaľkovým ovládaním.

 

Motor :
Typ: štvortaktný jednovalec SOHC EFI, 4 ventily
Objem: 493 cm3
Vŕtanie x zdvih: Ø 87.5 × 82 mm
Max. výkon: 24kW (33k) / 6500 ot./min. (Off-road)
Max. krútiaci moment: 39 Nm / 5500 ot./min. (Off-road)
Chladenie: kvapalinové + elektrický ventilátor
Plnenie motora: elektronické vstrekovanie paliva DELPHI (GB)
hnacie systém
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická - variátor CVTech so spiatočkou, L / H / N / R
Koncový prevod: kardanom vpredu i vzadu
podvozok
Zavesenie predné: nezávislé, McPherson
Zavesenie zadné: nezávislé, dvojité A-ramená
Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče
Pérovanie zadnej: hydraulické tlmiče s nastaviteľným predpätím
Brzdy predné: 2x hydraulické kotúčové
Brzda zadná: hydraulická kotúčová
Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka: 2700 mm
Celková šírka: 1420 mm
Celková výška: 1890 mm
Výška sedadiel: 900 mm
Svetlá výška: 253 mm
Rázvor: 1855 mm
Pohotovostná hmotnosť: 563 kg vr. náplňou
Rozmery korby: 1350 x 950 x 280 mm
Nosnosť korby: 200 kg
Palivová nádrž: 14,5 l
Ďalšie vlastnosti
Displej:
Digitálny multifunkčný displej s funkciami: rýchlomer, otáčkomer, počítadlo prejdenej vzdialenosti, počítadlo najazdených motohodín, digitálny palivomer, palubné hodiny, teplomer chladiacej kvapaliny
Kontrolky: neutrál, diaľkové svetlá, ukazovatele smeru, spiatočka, kontrolka motora


Výbava v cene :

Elektrický posilňovač riadenia, pevná plastová strecha odolná UV žiareniu, polovičná čelné plexi, masívny predný ochranný rám, bezpečnostná sieťka na strane vodiča aj spolujazdca, madlá pre spolujazdca, robustné vyklápacie oceľová korba s plynovými vzperami, hlavové opierky, ťažné zariadenie, elektrický navijak s ťažnou silou 3000lbs a diaľkovým ovládaním.
Legislatíva a schválenie :
Homologácia pre cestnú prevádzku: áno (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil)
Registračná značka (ŠPZ) v cene (pri preberaní stroja obdržíte čistopis technického preukazu)