Naši PartneriTOPlist

LINHAI UTV 700 EFI 4x4

Či ste majiteľom farmy, vlastníte les či vidiecku usadlosť alebo ste milovník off-roadové jazdy, technológiami našlapaný LINHAI UTV 700 EFI 4x4 vás v žiadnom prípade nesklame. Silný a spoľahlivý štvorventilový motor je vybavený vstrekovaním paliva, na korbu naložíte 181 kg a v teréne uvezie príves s ďalšími takmer siedmimi metrákmi.

Podrobnosti


10 299,00 € s DPH

Nezávislé zavesenie všetkých kolies s elektricky pripojiteľným pohonom 2x4 / 4x4 je úspešnou vstupenkou do najťažšieho terénu, dva diferenciály (na prednej aj zadnej náprave) zvyšujú jazdné pohodlie a uľahčujú riadenie. Dvojité projektorové svetlomety, LED svetlá pre denné svietenie a LED zadné svetlá dopĺňajú atraktívny vzhľad tohto stroja, vo výbave nechýba ani výškovo nastaviteľný volant.

 

Spolehlivý motor

Spoľahlivý motor

Kvapalinou chladený jednovalec s priamym vstrekovaním paliva má dostatok sily pre ťažkú prácu aj mohutnú akceleráciu. Motor prenáša svoju silu na kolesá cez automatickú dvojrýchlostnú prevodovku od kanadskej firmy CVTech so silnou redukciou, neutrálom, spiatočkou a parkovacie polohou. V prudkých kopcoch oceníte tiež účinnou motorovú brzdu.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Spoľahlivý elektricky voliteľný pohon 4x4 zaisťuje optimálnu trakciu v každom teréne. Jednoduchým stlačením tlačidla sa výkon motora prenáša na obe nápravy, kedykoľvek potrebujete zvýšenú silu záberu. Pre ťažkú prácu, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov slúži efektívny redukovaný prevod do sily. Jazdu výrazne uľahčujú a spríjemňujú diferenciály na prednej aj zadnej náprave.

Obratný podvozek

Obratný podvozok

Vysokú priechodnosť a vynikajúcu stabilitu v teréne aj v zákrutách zaisťuje pevná a odolná konštrukcia podvozku. Všetky kolesá sú nezávisle zavesené v mohutne dimenzovaných A-ramenách s vysokými zdvihmi perovania, odpruženými päťpolohové nastaviteľnými jednotkami. K obratnosti stroja prispieva aj veľmi malý polomer otáčania. Výkonné hydraulické kotúčové brzdy zaisťujú presvedčivú brzdnú silu aj s plným nákladom.

LED osvětlení

LED osvetlenie

Do bokov zasahujúce atraktívne LED svetlá pre denné svietenie, LED zadné svetlá a LED blikače elegantne dopĺňajú moderný dizajn tohto stroja a dávajú mu ešte dospelejší a atraktívnejší vzhľad. A s vysokovýkonnými dvojitými projektorovými svetlometmi s duálnymi šošovkami vás nezastaví ani všetka tma sveta.

Multifunkční LCD displej

Multifunkčný LCD displej

Prehľadná prístrojová doska s podsvieteným multifunkčným LCD displejom je dobre čitateľná a poskytuje všetky dôležité informácie: digitálny rýchlomer, digitálny otáčkomer, ukazovateľ počtu najazdených km, denné počítadlo prejdenej vzdialenosti, ukazovateľ počtu motohodín, indikátor zaradeného pohonu 2WD / 4WD / Rear LOCK / Front LOCK, ukazovateľ zaradenej rýchlosti L / H / N / R / P, ukazovateľ teploty motora, digitálny palivomer, kontrolka poruchy motora, kontrolka ručnej brzdy, kontrolka diaľkových, smerových a výstražných svetiel.

Prostorná korba

Priestorná korba

Na priestrannú sklopnú korbu s rozmermi 960 x 280 x 1200 mm môžete naložiť až 181 kg nákladu. Vďaka praktickému vyklápaciemu čelu a ľahkému sklápaniu pomocou dvoch plynových vzpier je zloženie každého nákladu hračkou.

Výbava a příslušenství

Výbava a príslušenstvo

V základnej cene nájdete masívny predný oceľový ochranný rám, plastovú strechu odolnou UV žiareniu, výškovo nastaviteľný volant, plastové chrániče lemov blatníkov, ťažné zariadenie alebo zdvojené projektorové svetlomety.
Navyše si môžete vybrať zo širokej ponuky užitočného voliteľného príslušenstva a doplnkov, napríklad značkový elektrický navijak, celoplošné čelné sklo, hliníkové disky, snehová radlica a ďalšie praktické príslušenstvo.

 

 V prípade záujmu je nutné kontaktovať predajcu telefonicky alebo e-mailom.   • Brzdy predná/zadná: Kotúčová/Kotúčová
  • Motor: Štvortaktný jednovalec
  • Štartér: Elektrický
  • Chladenie: Kvapalinou
  • Hmotnosť: 546 kg
  • Maximálny výkon: 30 kW
  • Objem nádrže: 35 l
  • Objem: 694,6 CCM
  • Rozmery (VxŠxD mm): 1905x1543x2942