Naši PartneriTOPlist

Linhai M750L EFi 4x4

Prichádza najvýkonnejší a najmodernejšie Linhai všetkých čias. S úplne novým motorom EFI nebudete mať problém v žiadnom stúpaní, žiadny príves pre vás nebude príliš ťažký a akcelerácia vás zakaždým doslova ohromí.

Podrobnosti


5 999,00 € s DPH

Predĺžený podvozok poskytuje dostatok miesta pre pohodlnú jazdu vo dvoch a zároveň zvýšenú istotu v prudkých výjazdoch a pri rýchlej jazde. Robustnosť, vynikajúcu ovládateľnosť a príjemné riadenie oceníte v ťažkom teréne aj pri profesionálnej práci, vysokú spoľahlivosť a nízke prevádzkové náklady zase v každodennej prevádzke. Bohatá základná výbava zahŕňa značkový navijak, atraktívne hliníkové kolesá, nosič batožiny, LED osvetlenie, predný i zadný ochranný rám alebo kryty páčok. Na výletoch, na chalupe aj pri profesionálnej práci - nová vlajková loď štvorkoliek Linhai vždy splní všetky vaše očakávania.

Výkonný motor EFI

Výkonný motor EFI

Extrémne výkonný kvapalinou chladený jednovalec SOHC má viac ako dostatok sily pre každú prácu aj rýchlu jazdu. Príprava zmesi je zverená modernému vstrekovanie paliva renomovaného výrobcu DELPHI, ktoré prináša najni nižšiu spotrebu, čisté spaľovanie s nízkymi emisiami a optimálny výkon nezávisle na nadmorskej výške, ale aj bezproblémové štartovanie bez potreby sýtiča. Prenos výkonu zaisťuje robustná spoľahlivá automatická prevodovka popredného kanadského výrobcu CV-Tech so silnou redukciou do sily, neutrálom a spiatočkou.

Pohon všech kol s uzávěrkou diferenciálu

Pohon všetkých kolies s uzávierkou diferenciálu

Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 je doplnený elektricky ovládanou uzávierkou predného diferenciálu. Vysoká trakcia, silný motor a vynikajúce terénne pneumatiky Sun-F vás spoľahlivo dostanú z takmer každého problému, z mazľavého blata a hlbokého bahna, umožní vám zdolať akýkoľvek terén. Stačí len zastaviť a elektrickými tlačidlami navoliť požadovanú konfiguráciu.

Prodloužený podvozek

Predĺžený podvozok

Vysoká priechodnosť terénom a perfektnú ovládateľnosť v teréne, v stúpaní a v zákrutách. Predĺžený podvozok, široký rozchod a nízka poloha ťažiska zaisťujú vysokú bočnú stabilitu, príjemné riadenie a jednoduché ovládanie. Pérovanie s nezávisle zavesenými kolesami a veľkými zdvihmi perovania vás nadchne zakaždým, keď zase raz zvíťazíte nad terénom, kam ste si predtým ani netrúfli. Výkonný brzdový systém vás presvedčí svojou brzdnou silou, nech brzdíte z vysokých rýchlostí alebo s ťažkým nákladom.Moderní osvětlení

Moderné osvetlenie

Moderné osvetlenie podčiarkuje atraktívny dizajn tohto modelu. LED svetlá pre denné svietenie efektne dopĺňajú agresívny vzhľad vysokovýkonných dvojitých predných projektorových svetlometov s duálnymi šošovkami, a spoločne s LED smerovkami dávajú štvorkolke dospelý osobitý vzhľad. Moderná pokročilá LED technika s čírou optikou je použitá aj u vysoko svietivých 16diodových koncových svetiel a zadných smeroviek pre vysokú pasívnu bezpečnosť.

Zadní úložný prostor

Zadný úložný priestor

Na výletoch aj pri každodennej práci oceníte veľký uzatvárateľný úložný priestor za zadnou sedačkou. Vaše veci tak máte neustále po ruke, vždy pripravené na použitie, kedykoľvek ich budete potrebovať.

Multifunkční LCD displej

Multifunkčný LCD displej

Moderná prístrojová doska s prehľadným a dobre čitateľným modro podsvieteným multifunkčným LCD displejom poskytuje všetky dôležité informácie: digitálny rýchlomer, digitálny otáčkomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ najazdených motohodín, indikátor zaradeného rýchlostného stupňa, indikátor zaradeného pohonu 4x4, teplomer chladiacej kvapaliny a digitálny palivomer. Nechýba ani kontrolka neutrálu, diaľkových, smerových a výstražných svetiel, kontrolka motora a zaradenej spiatočky.

Bohatá výbava již v základu

Bohatá výbava už v základe

Linhai M750L ponúka bohatú výbavu už v základnej cene. Vo výbave nechýba napríklad masívny predný ochranný rám, zadný nosič batožiny, dizajnové alu kolesá sa značkovými pneumatikami Sun-F, spoľahlivý elektrický navijak 3000lbs s diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie, kryty páčiek a rúk, dizajnové spätné zrkadlá, LED svetlá pre denné svietenie, LED blikače a LED koncové svetlá, USB zásuvka, 12V zásuvka a praktická akustická signalizácia smeroviek a zaradenej spiatočky. 

V prípade záujmu je nutné kontaktovať predajcu telefonicky alebo e-mailom

  • Brzdy predná/zadná: Kotúčová/Kotúčová
  • Motor: Štvortaktný jednovalec
  • Štartér: Elektrický
  • Chladenie: Kvapalinou
  • Hmotnosť: 414 kg
  • Objem nádrže: 14,5 l
  • Objem: 695 CCM
  • Rozmery (VxŠxD mm): 1265x1160x2330