Naši PartneriTOPlist

Linhai 500 EFI 4x4

Výkonná úžitková a pracovno-rekreačná štvorkolka Linhai 500 4x4 je dokonale pripravená, aby ľahko zvládla aj najťažšie profesionálnej práce na farme, na chalupe, na poli alebo v lese, rovnako ako pohodové výlety a jazdu v najťažšom teréne.

Podrobnosti


4 350,00 € s DPH

Pri každodennom používaní oceníte obratný podvozok s nezávislým zavesením všetkých kolies, pohodlne naladené pruženie, tichý a spoľahlivý kvapalinou chladený motor, elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu, vynikajúcu ovládateľnosť, atraktívny dizajn a vysokú spoľahlivosť tejto univerzálnej štvorkolky.V prevedení AR s hliníkovými diskami.

 

Spolehlivý motor

Spoľahlivý motor

Kvapalinou chladený jednovalec má dostatok sily pre ťažkú prácu i dynamickú akceleráciu. Motor prenáša svoju silu na kolesá cez automatickú dvojrýchlostnú prevodovku od prednej kanadskej firmy CVTech so silnou redukciou, neutrálom a spiatočkou.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Spoľahlivý elektricky priraditeľný pohon 4x4 s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu zaisťuje optimálnu trakciu na akomkoľvek povrchu. Jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách je výkon motora prenášaný na obe nápravy, kedykoľvek potrebujete zvýšenú silu záberu. A v najťažšom teréne, kde už ani pohon všetkých kolies nepomáha, máte k dispozícii ešte elektrickú uzávierku predného diferenciálu. Pre ťažkú prácu, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov je navyše k dispozícii aj účinný redukovaný prevod do sily.

Uzávěrka předního diferenciálu

Uzávierka predného diferenciálu

Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu vás dostane z bahna, blata, ťažkého a klzkého terénu, pokiaľ sa jedno predné koleso začne pretáčať. Po zaradení pohonu všetkých kolies (4x4) a zapnutie uzávierky diferenciálu ide výkon rovnomerne na obe hnané predné kolesá, čo vám umožní s istotou vyjsť, prejsť, vyšplhať a zdolať akokoľvek ťažké miesto. Stačí len zastaviť a stlačiť tlačidlo uzávierky diferenciálu na riadidlách.

Vynikající podvozek

Vynikajúci podvozok

Vysoká priechodnosť terénom a perfektná stabilita v zákrutách aj pri rýchlej jazde - vynikajúci široký podvozok spoločne s tuhým rámom a nízkym ťažiskom zaisťuje príjemné riadenie a ľahkú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie všetkých kolies s veľkými zdvihmi perovania vás nadchne zakaždým, keď zase raz zvíťazíte nad terénom, kam ste si predtým ani netrúfli. K vysokej obratnosti prispieva aj veľmi malý polomer otáčania. Výkonný čtyřkotoučový brzdový systém vás presvedčí svojou brzdnou silou, nech brzdíte z vysokej rýchlosti alebo s ťažkým nákladom.

Moderní osvětlení

Moderné osvetlenie

Atraktívne LED svetlá pre denné svietenie elegantne dopĺňajú moderný dizajn tohto modelu a spoločne s LED smerovkami mu dávajú ešte dospelejší a atraktívnejší vzhľad. A s vysokovýkonnnými dvojitými projektorovými svetlometmi s duálnymi šošovkami vás nezastaví ani všetka tma sveta.

Multifunkční LCD displej

Multifunkčný LCD displej

Prístrojová doska s podsvieteným multifunkčným LCD displejom je dobre čitateľná a poskytuje všetky dôležité informácie: digitálny rýchlomer, digitálny otáčkomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ počtu motohodín, indikátor zaradeného pohonu 2WD / 4WD / LOCK, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny, digitálny palivomer, kontrolka neutrálu , kontrolka rozsvietených diaľkových svetiel, kontrolka smerových a výstražných svetiel a kontrolka zaradenej spiatočky.

Špičková výbava

Špičková výbava

Napriek svojej viac ako konkurencieschopnej ceny sa Linhai 500 4x4 AR môže pochváliť skutočne bohatou štandardnou výbavou, ku ktorej popri elektricky priraditeľnému pohonu 4x4 patrí masívny predný ochranný rám, robustný predný a zadný nosič, dizajnové zliatinové alu kolesá so značkovými pneumatikami, elektrický naviják s ťažnou silou 3000lbs s diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie, kryty páčiek a rúk, LED svetlá pre denné svietenie a LED blikače, dvojité projektorové svetlomety a praktická akustická signalizácia smeroviek.

 

 

V prípade záujmu je nutné kontaktovať predajcu telefonicky alebo e-mailom   • Brzdy predná/zadná: Kotúčová/Kotúčová
  • Motor: Štvortaktný jednovalec
  • Štartér: Elektrický
  • Chladenie: Kvapalinou
  • Hmotnosť: 355 kg
  • Maximálny výkon: 24 kW
  • Objem nádrže: 12,5 l
  • Objem: 492,8 CCM
  • Rozmery (VxŠxD mm): 1215x1185x2120