Naši PartneriTOPlist

Linhai 400 EFI 4x4

Linhai 400 EFI 4x4, to je synonymum všestrannosti. Nezávislé zavesenie všetkých kolies, elektricky prepínateľný pohon 4x4 a vysoká svetelná výška zaručujú, že sa vždy dostanete domov, aj keď sa pustíte ďaleko mimo bežnej cesty.

Podrobnosti


3 999,00 € s DPH

Ľahko ovládateľný podvozok vás presvedčí aj vo vyšších rýchlostiach, takže ani pri rýchlej jazde nemusíte vďaka širokému rozchodu a nízko položenému ťažisku s riadením nijako bojovať. Vo štvorkolke Linhai 400 nájdete vítaného pomocníka, ktorý zastane každú prácu, rovnako ako príjemného spoločníka na víkendové výlety v dvoch. Za svoj vydarený dizajn získal LINHAI 400 v niekoľkých krajinách ocenenie "ATV dizajn roka".V prevedení AR s hliníkovými diskami.

 

Spolehlivý motor

Spoľahlivý motor

Kvapalinou chladený jednovalec má dostatok sily pre ťažkú prácu i dynamickú akceleráciu. Motor prenáša svoju silu na kolesá cez automatickú dvojrýchlostný prevodovku od prednej kanadskej firmy CVTech so silnou redukciou, neutrálom a spiatočkou.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Spoľahlivý elektricky priraditeľný pohon 4x4 zaisťuje optimálnu trakciu na akomkoľvek povrchu. Jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách je výkon motora prenášaný na obe nápravy, kedykoľvek potrebujete zvýšenú silu záberu. Pre ťažkú prácu, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov je navyše k dispozícii aj účinný redukovaný prevod do sily.

Obratný podvozek

Obratný podvozok

Široký ľahko ovládateľný podvozok s veľkými zdvihmi perovania a nízkou polohou ťažiska zaisťuje vysokú priechodnosť a vynikajúcu stabilitu aj v ťažkom teréne a pri rýchlej jazde. Všetky kolesá sú nezávisle zavesené, výkonné hydraulické kotúčové brzdy zaisťujú presvedčivú brzdnú silu aj pri ťahaní ťažkých nákladov. K vysokej obratnosti prispieva aj veľmi malý polomer otáčania.

Moderní osvětlení

Moderné osvetlenie

Atraktívne LED svetlá pre denné svietenie elegantne dopĺňajú moderný dizajn tohto stroja a spoločne s LED smerovkami mu dávajú ešte dospelejší a atraktívnejší vzhľad. A s vysokovýkonnnými dvojitými projektorovými svetlometmi s duálnymi šošovkami vás nezastaví ani všetka tma sveta.

Multifunkční LCD displej

Multifunkčný LCD displej

Prístrojová doska s modro podsvieteným multifunkčným LCD displejom je dobre čitateľná a poskytuje všetky dôležité informácie: digitálny rýchlomer, digitálny otáčkomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ počtu motohodín, indikátor zaradeného pohonu 2WD / 4WD, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny, digitálny palivomer, kontrolka neutrálu, kontrolka rozsvietených diaľkových svetiel, kontrolka smerových a výstražných svetiel a kontrolka zaradenej spiatočky.

Bohatá výbava

Bohatá výbava

Aj napriek svojej veľmi konkurencieschopnej ceny sa Linhai 400 4x4 AR môže pochváliť bohatou štandardnou výbavou. K nej patrí napríklad elektricky priraditeľný pohon 2x4 / 4x4, masívny predný ochranný rám, robustný predný a zadný nosič, dizajnové zliatinové alu kolesá so značkovými pneumatikami Sun-F, elektrický naviják 3000lbs s diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie, kryty páčiek a rúk, LED svetlá pre denné svietenie, dvojité projektorové svetlomety a LED blikače.

 

 V prípade záujmu je nutné kontaktovať predajcu telefonicky alebo e-mailom  • Brzdy predná/zadná: Kotúčová/Kotúčová
  • Motor: Štvortaktný jednovalec
  • Štartér: Elektrický
  • Chladenie: Kvapalinou
  • Hmotnosť: 320 kg
  • Maximálny výkon: 14,8 kW
  • Objem nádrže: 14,5 l
  • Objem: 352 CCM
  • Rozmery (VxŠxD mm): 1225x1145x2170