Naši PartneriTOPlist

Linhai M550L EFi 4x4 AR

Nový model Linhay 500 4x4 je vybavený pohonom všetkých kolies s modelom M550L EFI 4x4. Moderný agresívny dizajn s tvárou predátora, vysokou užitnou hodnotou, výbornou ovládateľnosťou a v neposlednom rade vynikajúcou praktičnosťou robia z modelu M550L EFI 4x4 nového favorita strednej triedy. 

Podrobnosti


4 999,00 € s DPH

Motor EFI

Spoľahlivý kvapalinou chladený jednovalcový motor SOHC má dostatok sily pre ťažkú prácu aj rýchlu akceleráciu. O prípravu zmesi sa stará moderné vstrekovanie paliva DELPHI. Okrem nižšej spotreby a čistejšieho spaľovania prináša vstrekovanie paliva aj výhodu spoľahlivého a bezproblémového štartovanie bez potreby sýtiča, a optimálny výkon motora v každej nadmorskej výške. Z motora sa výkon prenáša na kolesá cez robustnú automatickú dvojrýchlostnú prevodovku od prednej kanadskej firmy CVTech so silnou redukciou, neutrálom a spiatočkou. V kopcovitom teréne navyše oceníte aj účinné brzdenie motorom.

Uzávěrka předního diferenciálu

Uzávierka predného diferenciálu

Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu vám pomôže dostať sa z ťažkého, členitého alebo klzkého terénu, keď sa predné kolesá začnú pretáčať. Pri zaradenom pohonu všetkých kolies (4x4) sa po zapnutí uzávierky začnú obe poháňané predné kolesá otáčať rovnakou rýchlosťou, sila motora ide na obe predné a na obe zadné kolesá, a to vám umožní spoľahlivo vyjsť, prejsť, vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku, dostať sa z problematického miesta. Stačí len zastaviť a stlačiť ovládanie uzávierky diferenciálu na riadidlách.

Pohon 4x4

Pohon 4x4

Spoľahlivý elektricky priraditeľný pohon 2x4 / 4x4 s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu zabezpečuje najvyššiu možnú trakciu na akomkoľvek povrchu. Jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách sa výkon motora začne prenášať na všetky kolesá kedykoľvek potrebujete maximálnu silu záberu. Pre ťažkú prácu, v prudkých stúpaniach a pri ťahaní ťažkých nákladov je vám navyše k dispozícii aj účinný redukovaný prevod do sily.

Prodloužený podvozek

Predĺžený podvozok

Vysoká priechodnosť terénom a perfektná stabilita v zákrutách aj pri rýchlej jazde. Predĺžený rázvor, úžasná stúpavosť a obratné riadenie - vynikajúci široký podvozok spoločne s tuhým rámom a nízkym ťažiskom zaisťuje príjemné riadenie a ľahkú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie všetkých kolies a vysoké zdvihy perovania vás nadchnú zakaždým, keď opäť zvíťazíte nad terénom, kam ste si predtým ani netrúfli. Výkonný štvorkotúčový brzdový systém vás presvedčí svojou brzdnou silou kedykoľvek potrebujete zastaviť z vysokej rýchlosti alebo s ťažkým prívesom.

LED osvětlení

LED osvetlenie

Atraktívne LED osvetlenie podčiarkuje moderný dizajn modelu M550L. LED svetlá pre denné svietenie efektívne dopĺňajú agresívny vzhľad dvojitých vysokovýkonnných projektorových svetlometov s duálnymi šošovkami, a spoločne s LED smerovkami dávajú Linhai M550L dospelý a osobitý vzhľad. Rovnako spoľahlivé moderné LED svetlá s čírou optikou sú použité aj u 16diódových koncových svetiel a zadných smeroviek so zvýšenou svietivosťou pre vysokú pasívnu bezpečnosť.

Úložné prostory

Úložné priestory

Na výlete a pri každodennej práci oceníte veľké úložné priestory vpredu a vzadu. Oba úložné priestory sú ľahko prístupné po odklopení plastových krytov v prednej kapote alebo vzadu za sedadlom. Vaše veci tak máte neustále po ruke, vždy pripravené na použitie kedykoľvek ich budete potrebovať.

Multifunkční LCD displej

Multifunkčný LCD displej

Prístrojová doska s prehľadným a čitateľným modro podsvieteným multifunkčným LCD displejom poskytuje všetky dôležité informácie: digitálny rýchlomer, digitálny otáčkomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ najazdených motohodín, indikátor zaradeného rýchlostného stupňa, indikátor pohonu 2x4 / 4x4, teplomer chladiacej kvapaliny, digitálny palivomer, kontrolku neutrálu, kontrolku diaľkových, smerových a výstražných svetiel, kontrolku motora a kontrolku zaradenej spiatočky.

V prípade záujmu je nutné kontaktovať predajcu telefonicky alebo e-mailom

  • Brzdy predná/zadná: Kotúčová/Kotúčová
  • Motor: Štvortaktný jednovalec
  • Štartér: Elektrický
  • Chladenie: Kvapalinou
  • Hmotnosť: 382 kg
  • Objem nádrže: 14,5 l
  • Objem: 493 CCM
  • Rozmery (VxŠxD mm): 1293x1150x2283