Naši PartneriTOPlist

DRR 100 REVERSE

Jedna z najprepracovanejších detských štvorkoliek pre najmladších pilotov a budúcich šampiónov, širší a stabilnejší než väčšina ostatných detských štvorkoliek. S veľmi hravým a jednoduchým ovládaním, nízko položeným ťažiskom, automatickou prevodovkou a elektrickým štartovaním je továrňou na zábavu pre aktívne deti.

Podrobnosti


1 999,00 € s DPH

Silnou stránkou je aj motor s vysokou rezervou výkonu. Ten môžete pre začiatok obmedziť, ale vďaka objemu 90ccm má DRR 100 potenciál pre ďalší rozvoj mladého pilota, takže ho ani po čase neprestane baviť tak ako päťdesiatka. Ďalšou výhodou je spiatočka, ktorá vášmu dieťaťu umožní dostať sa samo z ťažkej situácie. 

Spiatočka

Spiatočka umožňuje lepšiu manipuláciu v ťažkých miestach. Vďaka spiatočke dieťa samo rýchlo vyrieši každú hrozivú situáciu, bez toho aby ste ako rodičia museli zakaždým štvorkolku ručne vracať do pôvodného smeru. Stačí jednoducho zvoliť rýchlosť vpred alebo vzad, a ide sa ďalej. 

 

 

 

 

Motor

Malí piloti si okamžite zamilujú tento živý dvojtaktný motor s dostatkom výkonu pre celodenné vyčíňania. Automatické mazanie samočinne upravuje optimálny dávkovací pomer oleja, takže odpadajú starosti s prípravou mixu. Jednoduchý a spoľahlivý vzduchom chladený motor má nízke nároky na údržbu a dostatok výkonu. Ten možno pre začiatok obmedziť, ale po otvorení dieťa s prekvapením objavia pravý potenciál tejto štvorkolky.

 

 

Podvozok

Väčšina detských štvorkoliek je dobrá len na učenie základov, ale tým ich možnosti končia - ako sa vaše dieťa zrýchľuje, stávajú sa nebezpečnými. Access DRR 100 však má v zásobe stále nové a nové schopnosti, vďaka ktorým sa vaše dieťa učí a zdokonaľuje neustále. Je širší a stabilnejší, a umožňuje bezpečné prechádzanie zákrut bez nebezpečenstva prevrátenia. Kvalitné pérovanie nevyrazí dieťaťu riadidlá z rúk a vykúzli mu úsmevy na tvári. 

 

 

 

 

 

 

Pohon

Automatická prevodovka umožňuje dieťaťu plne sa sústrediť len na jazdu, bez toho, aby muselo rozptyľovať svoju pozornosť radením. Ďalšou výhodou tejto automatickej prevodovky je, že záťah motora pri akcelerácii je úplne plynulý a bez akéhokoľvek prerušenia hnacej sily pri preraďovaní. Zadné kolesá sú poháňané reťazou, ktorý je v miestach, kde by s ním dieťa mohlo prísť do kontaktu, bezpečne zakrytý. 

 

 

Predné a zadné odpruženie

Kvalitné pružiace a tlmiace jednotky, vzadu s progresívnou pružinou, sú päťpolohové nastaviteľné v závislosti na profile a náročnosti trate, na rýchlosti jazdy a výkonnosti dieťaťa. Dlhé zdvihy perovania a optimálne zladené tlmiče žehlí všetky terénne nerovnosti, jazda je maximálne príjemná a bezpečná. Plne nezávislé zavesenie predných kolies v dvojitých lichobežníkových ramenách umožňuje dokonalú trakciu kolies a tým optimálnu ovládateľnosť v zákrutách. 

 

Brzdový systém

Brzdový systém vzadu s kotúčovou a vpredu s bubnovými brzdami je dostatočne dimenzovaný a ľahko ovládateľný pomocou ručných páčok na riadidlách. Nožný nášľapy tak zostávajú voľné a bez prekážok, čím je minimalizovaná možnosť skĺznutiu detskej nohy a umožnený bezpečný pohyb pri jazde. 

 

Závodné sedlo

Nekompromisný prístup sa premieta aj do konštrukcie sedla. To svojím tvarom umožňuje jednoduché prenášanie váhy a poskytuje vynikajúcu oporu pri jazde. Zároveň je dostatočne pohodlné, takže na ňom dieťa s úsmevom môže stráviť aj celý deň. Mysleli sme aj na protišmykový poťah pre bezpečnú jazdu v daždi a blate. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osvetlenie

Aj keď sa zábava pretiahne až do západu slnka, s DRR 100 bude vaše dieťa stále dobre vidieť na cestu. S účinným predným reflektorom a skvele viditeľným zadným svetlom si bezpečne nájdete cestu domov aj za šera.
 

 

Bezpečnosť

U štvorkolky DRR 100 kladený zásadný dôraz na bezpečnosť jazdy. Vďaka mnohým bezpečnostným prvkom tak štvorkolka sama napomáha udržať vaše dieťa pri jazde v bezpečí. Medzi najdôležitejšie bezpečnostné prvky patria: zakrytý hnacie reťaz, možnosť obmedzenia maximálnej rýchlosti, jednoduché a prehľadné ovládanie, bezpečné brzdy s jednoduchým ovládaním páčkami, zaguľatené hrany všetkých plastov bez ostrých okrajov, funkčné osvetlenie vpredu aj vzadu, celoplošné podlahové protišmykové nášľapy bez rušivého brzdového pedála, nízka poloha ťažiska a kvalitné odpruženie.

 

 

 

V prípade záujmu je nutné kontaktovať predajcu telefonicky alebo e-mailom.

  • Štartér: Mechanický, Elektrický
  • Chladenie: Vzduchom
  • Brzdy predná/zadná: Bubnová / Disk
  • Hmotnosť: 122 kg
  • Motor: Dvojtaktný jednovalec
  • Objem nádrže: 5 l
  • Objem: 89,2 CCM
  • Rozmery (VxŠxD mm): 970x1110x1470