Naši PartneriTOPlist

Warrior 450

Ostrá športová štvorkolka s vysokovýkonným motorom a špičkovým podvozkom osadeným kvalitnými komponentami. Štvortaktný jednovalcový motor sa môže pochváliť výkonom 52 koní, účinné kotúčové brzdy, nastaviteľné nitrogenové závodné tlmiče G2 s oddelenou nádobkou Piggyback, vysoké zdvihy perovania a moderný atraktívny vzhľad robia z Warrior 450 jednu z najobľúbenejších športových štvorkoliek na trhu.

Podrobnosti


6 899,00 € s DPH

Motor

Ostrý kvapalinou chladený štvorventilový jednovalec doslova katapultuje štvorkolku zo zákrut aj na najvyšší prevodový stupeň. S najmodernejšími technológiami a karburátorom Mikuni BSR33 má motor výkon 52 koní. Spoľahlivé elektrické štartovanie. 

 

Pohon / prevodovka

Výkonné športové štvorkolky vyžadujú robustné manuálnu prevodovku. Presná športovo ladená päťstupňová mechanická prevodovka Warrior je optimálne sprevodovaná pre prenos agresívne sily motora. Spätný chod a náhon zadnej nápravy reťazou. 

 

Podvozok

Vynikajúcu ovládateľnosť vďaka širokému podvozku s tuhým trubkovým rámom. Warrior 450 je vpredu odpružený mohutnými dvojitými A-ramenami sa nastaviteľnými nitrogénovým tlmičmi s oddelenými nádobkami Piggyback, zadná tuhá vidlica péruje cez centrálny tlmič s prepákovaním. Kvality odpruženie oceníte pri ostrej športovej jazde a nerozhodí vás ani veľké nerovnosti. 

 

Brzdový systém

Brzdy sú na športové štvorkolke to najdôležitejšie. Hydraulický trojkotúčový brzdový systém s kotúčmi veľkého priemeru a pancierovými hadičkami je dimenzovaný pre veľmi razantné brzdenie v akomkoľvek teréne. So športovým ovládaním páčkou na predné kolesá a nožným pedálom majú brzdy Warrior veľa sily. 

 

Racingové nášľapy a stupačky

Robustný odľahčené pretekárske nášľapy z tvrdeného hliníka používaného pri výrobe lietadiel účinne zabraňujú zranenia nôh v prípade skĺznutiu topánky zo stúpačiek. Súčasťou nášľapov sú integrované chrániče pat. Predĺžené, na koncoch vyvýšenej stupačky poskytujú vynikajúcu oporu nohy pri ostrých manévroch. 

 

Pneumatiky a disky

Vynikajúce ľahké pneumatiky Maxxis Razr sú vyhlásené pre svoj špičkový grip umožňujúci agresívnu jazdu v akomkoľvek teréne. Typický, preteky preverený zadné vzorka zaisťuje dokonalý záber pri vysokej rýchlosti, vyvýšený prostredný hrebeň predné pneumatiky umožňuje presné riadenie. Duralové závodné disky s valcovanými okrajmi zlepšujú jazdné vlastnosti vďaka nízkym neodpruženým hmotám. 

 

Osvetlenie

Atraktivitu štvorkolky zvyšuje zadné LED svetlo a zaujímavo tvarované blikače s čírou optikou. Technológia LED je nielen moderná, ale zároveň tiež zmenšuje spotrebu prúdu.  

V prípade záujmu je nutné kontaktovať predajcu telefonicky alebo e-mailom.

  • Brzdy predná/zadná: Kotúčová/Kotúčová
  • Motor: Štvortaktný jednovalec
  • Štartér: Elektrický
  • Chladenie: Kvapalinou
  • Hmotnosť: 219 kg
  • Maximálny výkon: 38,5 kW
  • Objem nádrže: 14 l
  • Objem: 448,8 CCM
  • Rozmery (VxŠxD mm): 1115x1205x1825