Naši PartneriTOPlist

Tomahawk 400

Rýchly a spoľahlivý TOMAHAWK 400 hravo zvládne akýkoľvek terén, ostrú športovú jazdu aj príjemné víkendové prechádzky voľnou krajinou. Stabilitu a obratnosť podvozku, rovnako ako výkonnosť spoľahlivého štvortaktného kvapalinou chladeného jednovalce SOHC ocenia nielen začínajúci, ale aj skúsení jazdci.

Podrobnosti


5 499,00 € s DPH

Športové pneumatiky v kombinácii s nízkym ťažiskom a širokým rozchodom dávajú tejto štvorkolke optimálnu trakciu v každých podmienkach. Vďaka svojej spoľahlivosti, robustnosti, ovládateľnosti a nenáročnosti na servis je tento model skvelou voľbou pre záujemcov o športovú štvorkolku za veľmi priaznivú cenu.

 

Motor

Dynamický štvortaktný kvapalinou chladený dvojventilový jednovalec s objemom 359,3 ccm hravo zvláda ostrú športovú jazdu aj pohodové víkendové prechádzky v akomkoľvek teréne. Robustná konštrukcia zaručuje vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť všetkých komponentov. Spoľahlivé elektrické štartovanie. 

 

Pohon

Automatická dvojrýchlostná prevodovka CVT známeho japonského výrobcu F.C.C. zaisťuje dokonale plynulú jazdu vo všetkých režimoch a v každom teréne bez nutnosti radenia, takže sa môžete 100% sústrediť iba na riadenie. Ďalšou veľkou výhodou tejto prevodovky je vysoký výstupný moment pri veľmi nízkych otáčkach. Prenos výkonu na zadnú nápravu zabezpečuje reťazový prevod. 

 

Podvozok

Za svoje mimoriadne jazdné vlastnosi vďačí Access Tomahawk kvalitnému pruženia a pevnému rámu z oceľových rúrok s nízko položeným ťažiskom. Predné kolesá sú nezávisle zavesené v širokých dvojitých A-ramenách, zadná náprava je Odpérované centrálna pružiacu a tlmiacou jednotkou s prepákovaním. Výsledkom je športovo široký ľahko ovládateľný podvozok s veľkou stabilitou v zákrutách, ľahkým a presným riadením a tolerantným jazdným správaním. 

 

Brzdový systém

Výkonné hydraulické brzdy sú dimenzované na razantné brzdenie pri ostrej jazde. Trojkotúčový brzdový systém s veľkými kotúčmi pre vysokú brzdnú silu v akomkoľvek teréne a akomkoľvek zaťažení. Jednoduché ovládanie centrálnym nožným pedálom alebo řídítkovou páčkou pôsobiace samostatne na predné kolesá. 

 

Pneumatiky a disky

Vynikajúce ľahké pneumatiky Kenda sú vyhlásené pre svoj univerzálny grip umožňujúci agresívnu jazdu v akomkoľvek teréne. Smerová vzorka zaisťuje dokonalý záber pri vysokej rýchlosti. Široké rozmiestnenie zmenšujúcich sa klátov umožňuje presné riadenie. Pneumatiky sú obuté na kvalitných čierno lakovaných oceľových diskoch so spevnenými okrajmi a dlhou životnosťou.  

V prípade záujmu je nutné kontaktovať predajcu telefonicky alebo e-mailom.

  • Brzdy predná/zadná: Kotúčová/Kotúčová
  • Motor: Štvortaktný jednovalec
  • Štartér: Elektrický
  • Chladenie: Kvapalinou
  • Hmotnosť: 217 kg
  • Objem nádrže: 14,8 l
  • Objem: 359,3 CCM
  • Rozmery (VxŠxD mm): 1140x1230x1825