Naši PartneriTOPlist

MAX 800i LT EPS

Nová vlajková loď Accessu prináša moderné techniku, jeden z najsilnejších motorov v triede, pekný dizajn s veľkoplošnými svetlometmi, vyspelé technológie a vysokú praktickosť a spoľahlivosť.

Podrobnosti


7 999,00 € s DPH

Predĺžené vyhotovenie navyše ponúka viac miesta pre vodiča aj spolujazdca na samostatnom sedadle s opierkou chrbta. Vďaka elektrickému posilňovaču riadenia je jazda veľmi príjemná a pohodlná. Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 s uzávierkou predného diferenciálu vás dostane z každých problémov. Bohatá výbava ďalej zahŕňa atraktívny 14" alu disky, moderné LED osvetlenie, ťažné zariadenie, navijak 2500 lbs a robustný nosiče batožiny vpredu i vzadu.


Najsilnejší motor Access

Motor modelu MAX 800LT EFI je nielen najsilnejším motorom značky, ale zároveň aj jedným z najsilnejších jednovalcov na trhu. Vynikajúci štvortaktný motor 781cc má v každej situácii dostatok sily, mohutný krútiaci moment a vysokú ťažnú silu. Vyvažovací hriadeľ upokojuje beh motora a spoľahlivo potláča nepríjemné vibrácie. Moderný motor s elektronickým vstrekovaním paliva plnia najnovšie emisné limity Euro 4 a spĺňa tak všetky aktuálne platné aj pripravované legislatívne predpisy. 


Elektrický posilovač riadenia

Vysoko účinný elektrický posilňovač riadenia je doplnený inteligentný riadiacou jednotkou, ktorá prispôsobuje účinok posilňovača rýchlosti jazdy. Posilňovač tak umožňuje jednoduché, ľahké a presné riadenie pri manévrovaní v ťažkom teréne a pri pomalej jazde, a zároveň uvoľnenú jazdu vo vyšších rýchlostiach. 

Pohon všetkých kolies s uzávierkou predného diferenciálu

Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 spoločne s elektricky ovládanou uzávierkou predného diferenciálu vás dostane z akejkoľvek šlamastiky. Optimálnu trakciu zabezpečuje automatická dvojrýchlostná CVT prevodovka so spiatočkou, motorovou brzdou a odstredivou spojkou. Prevodovka zároveň udržuje optimálne napnutie hnacieho remeňa a minimalizuje tým jeho opotrebovanie. 

Príjemný a ovládateľný podvozok

Ľahké riadenie, úžasná obratnosť a vysoká priechodnosť terénom - podvozok Accessu Max 800LT EFI patrí k najlepším čtyřkolkovým podvozkom vôbec. Ľahký a robustný rám s nízkou hmotnosťou, nízko položeným ťažiskom a vysokou svetlou výškou, hravá obratnosť a malý polomer otáčania dávajú štvorkolke vynikajúce jazdné vlastnosti. Všetky kolesá sú nezávisle zavesené v dvojitých lichobežníkových ramenách s veľkými zdvihmi perovania; komfortné odpruženie je päťpolohovo nastaviteľné. 

Brzdy na všetkých kolesách

Štyri veľké brzdové kotúče s modernými tvarovanými "wave" kotúčmi zaisťujú účinný odvod tepla pre presvedčivý a ľahko dávkovateľný brzdný účinok. Spoločne s pancierovými hadicami tak brzdy zaručujú spoľahlivé brzdenie v každej situácii. Zdolávanie prudkých kopcov navyše uľahčuje účinná motorová brzda. 

Multifunkčný LCD displej

Prehľadný multifunkčný LCD displej poskytuje všetky dôležité informácie. Displej obsahuje digitálny rýchlomer, analógový otáčkomer, palubný hodiny, celkové aj denné počítadlo kilometrov, počítadlo motohodín, kontrolku EFI, kontrolku obmedzovače otáčok, kontrolku pohonu 2WD / 4WD, kontrolku uzávierky diferenciálu, palivomer a kontrolky smeroviek. 

Moderné osvetlenie

Veľkoplošné predné svetlomety dokážu premeniť noc v deň. S duálnymi projektorovými šošovkami a LED svetlami pre denné svietenie sú tieto moderné svetlomety zároveň účinné, praktické i atraktívne. Zadné a brzdové LED svetlá majú vysokú svietivosť pre vyššiu pasívnu bezpečnosť, a pritom majú vďaka vysokej účinnosti aj veľmi nízky príkon.

Naviják 2500 lbs

Spoľahlivý elektrický 12V navijak s vysokou ťažnou silou 2500 lbs a oceľovým 15m lanom má dostatok sily na vytiahnutie štvorkolky z každej situácie. Diaľkové ovládanie navijaku na riadidlách. 

Pneumatiky Maxxis Bighorn a hliníkové disky

Šesťplátnové pneumatiky Maxxis Bighorn (26 ") poskytujú ideálnu trakciu v každom teréne a vysokú odolnosť proti prierazu. Radiálne konštrukcia poskytuje výborné tlmenie nárazov pri jazde a umožňuje celkovo hladkú jazdu. Nesmerová vzorka má predvídateľné správanie a dáva jazdcovi maximálnu dôveru v zákrutách a prudkých výjazdoch. Atraktívne 14palcové disky z ľahkých zliatin podčiarkujú elegantný dizajn tejto štvorkolky. 

Predný a zadný nosič batožín

Na masívne predné a zadné nosiče batožiny z vysoko pevnej ocele naložíte všetko, čo potrebujete pre vašu celodennú profesionálnu prácu alebo na výlete. Povrchová úprava kvalitnou práškovou farbou zvyšuje odolnosť nosičov proti korózii. 

Tažné zariadenie

Access Max s veľkým krútiacim momentom a pohonom všetkých kolies má viac ako dostatok sily pre ťahanie ťažkých prívesov a pracovného príslušenstva. Pevne priskrutkovaná guľa prispieva k vysokej tuhosti celej súpravy.

 V prípade záujmu je nutné kontaktovať predajcu telefonicky alebo e-mailom.

  • Brzdy predná/zadná: Kotúčová/Kotúčová
  • Motor: Štvortaktný jednovalec
  • Štartér: Elektrický
  • Chladenie: Kvapalinou
  • Hmotnosť: 362 kg
  • Maximálny výkon: 43 kW
  • Objem nádrže: 21 l
  • Objem: 781 CCM
  • Rozmery (VxŠxD mm): 1495x1200x2390