Naši PartneriTOPlist

MAX 650i LT

Ak je vašou prioritou praktickosť a najlepší pomer kvality a ceny, je Access MAX 650i LT FOREST 4x4 s predĺženým rázvorom jasným favoritom.

Podrobnosti


6 699,00 € s DPH

Cenovo výhodná varianta jednej z najpopulárnejších pracovno-úžitkových štvorkoliek na trhu sa môže jazdnými vlastnosťami, modernou konštrukciou a kvalitou výroby smelo porovnávať s najlepšími modelmi renomovaných značiek. Vo výbave nechýba výkonný navijak ani užitočné nosiča batožiny 


Spoľahlivý motor

Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec má dostatok výkonu a vysoký krútiaci moment. Elektronické vstrekovanie paliva Bosch zaisťuje optimálne zloženie zmesi a ľahké štartovanie aj pri nízkych teplotách. Valec je opatrený keramickou vrstvou, ktorá znižuje opotrebenie motora a zlepšuje chladenie. Kovaný piest má vyššiu pevnosť a zvýšenú tepelnú odolnosť. Vyvažovací hriadeľ výrazne znižuje vibrácie, ku kultivovanosti jazdy prispieva aj pružné uloženie motora a pohodlné elektrické štartovanie. 

Pohon 2WD/4WD s uzávierkou diferenciálu

Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 spoločne s elektricky ovládanou uzávierkou predného diferenciálu vás dostane z akejkoľvek šlamastiky. Optimálnu trakciu zabezpečuje automatická dvojrýchlostnú CVT prevodovka so spiatočkou, motorovou brzdou a odstredivou spojkou. Prevodovka zároveň udržuje optimálne napnutie hnacieho remeňa a minimalizuje tým jeho opotrebovanie. 

Predĺžený podvozok

Verzia LT ponúka plnohodnotné miesto pre spolujazdca so samostatnou sedačkou, a zároveň aj viac miesta pre vodiča. Predĺžený podvozok prináša väčšiu istotu v prudkých výjazdoch, dlhá verzia si napriek tomu zachováva vynikajúcu ovládateľnosť a svižné konania. V teréne oceníte aj vysokú obratnosť vďaka malému polomeru otáčania, veľkú svetlú výšku, vysoké zdvihmi perovania a komfortne nastavené odpruženie s nezávislým zavesením všetkých kolies s päťpolohové nastaviteľným pružením. 

Brzdy na všetkých kolesách

Účinný štvorkotúčový brzdový systém s tvarovanými kotúčmi na všetkých kolesách a pancierovými hadicami zaručuje presvedčivý a ľahko dávkovateľný brzdný účinok. Pri schádzaní kopcov navyše pomáha aj účinná motorová brzda. 

Multifunkčný LCD displej

Prehľadný multifunkčný LCD displej poskytuje všetky informácie: digitálny rýchlomer, analógový otáčkomer, hodiny, celkové aj denné počítadlo kilometrov, počítadlo motohodín, kontrolku EFI, kontrolku obmedzovače otáčok, kontrolku pohonu 2WD / 4WD, kontrolku uzávierky diferenciálu, palivomer a kontrolky smeroviek.

 

Osvetlenie

Výkonné predné svetlomety sú vybavené duálnymi šošovkami projektorového typu. Blikače a zadné / brzdové osvetlenie s moderné LED technológiou s vysokou svietivosťou zmenšuje spotrebu prúdu. Zabezpečovací systém proti krádeži a 12V zásuvka pre nabíjanie GPS alebo mobilu.

Výkonný značkový naviják

Spoľahlivý elektrický 12V navijak s vysokou ťažnou silou a oceľovým 15m lanom má dostatok sily na vytiahnutie štvorkolky z každej nepríjemnej situácie. Ovládanie navijaku je na riadidlách. 

 

Tažné zariadenie

S úžitkovým Access Max LT s veľkým krútiacim momentom a pohonom všetkých kolies máte k dispozícii viac ako dostatok sily pre ťahanie ťažkých prívesov a pracovného príslušenstva. Pevne priskrutkovaná gule prispieva k vyššej tuhosti celej súpravy. 

 

Predný a zadný nosič batožiny

Na praktický predný a zadný nosič z pevnej konštrukčnej ocele naložíte všetko, čo budete potrebovať pre vašu celodennú prácu alebo na dlhom výlete. Povrchová úprava kvalitnou práškovou farbou zvyšuje odolnosť nosiča proti korózii.

 

V prípade záujmu je nutné kontaktovať predajcu telefonicky alebo e-mailom.

  • Brzdy predná/zadná: Kotúčová/Kotúčová
  • Motor: Štvortaktný jednovalec
  • Štartér: Elektrický
  • Chladenie: Kvapalinou
  • Hmotnosť: 360 kg
  • Maximálny výkon: 32,6 kW
  • Objem nádrže: 21 l
  • Objem: 608 CCM
  • Rozmery (VxŠxD mm): 1495x1200x2390